- Kilka słów o Kancelarii -

  Kancelaria Rzecznika Patentowego Romana Wołowczyka powstała w 1993 roku po wejściu w życie ustawy o rzecznikach patentowych zezwalającej na samodzielne wykonywanie zawodu. Po ponad dwudziestu latach doświadczeń w branżach materiałów ogniotrwałych, budowlanych oraz w branży obrabiarek, maszyn hutniczych i technologii budowy maszyn, powstała Kancelaria, której usługi mogą zagwarantować wysoki poziom i rzetelność w obsłudze Klienta, dotrzymywaniu terminów a także dużą wiarygodność i profesjonalizm wykonywanych prac.

  Prowadzący Kancelarię - rzecznik patentowy Roman Wołowczyk jest wpisany na listę europejskich rzeczników patentowych " EPI" - certyfikat Ne 137700, posiadając uprawnienia zawodowego reprezentanta przed Europejskim Urzędem Patentowym.
Roman Wołowczyk - prowadzący Kancelarię Patentową jest profesjonalnym reprezentantem - nr certyfikatu 28038 w sprawach znaków towarowych i wzorów przemysłowych przed OHIM - Europejską Organizacją Harmonizacji Rynku Wewnętrznego Wspólnoty w Alicante.

 
hosted by PUNKT.pl   powered by GAD